5  ÜLKE   &   5  ŞEHİR 1.GÜN :   ANKARA – ­ DÜSSELDORF – AMSTERDAM Saat 24:00 da Ankara Esenboğa Havalimanı dış hatlar  terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından saat 03:15 te Sun Ekspres Havayollarına ait tarifeli uçakla Almanya’nın Düsseldorf şehrine uçuş. Otobüsle Amsterdam’a  varış. Kısa bir dinlenmenin ardından Amsterdam turu. […]
Tur tipi: Belirli Tarih Üzerine
Insanların azami sayısı: Sınırsız
Lokasyon: Paris
Oran:

Tur Programı

5 ÜLKE & 5 ŞEHİR

1.GÜN : ANKARA - ­ DÜSSELDORF - AMSTERDAM

Saat 24:00 da Ankara Esenboğa Havalimanı dış hatlar terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından saat 03:15 te Sun Ekspres Havayollarına ait tarifeli uçakla Almanya’nın Düsseldorf şehrine uçuş. Otobüsle Amsterdam’a varış. Kısa bir dinlenmenin ardından Amsterdam turu. Bu turda ; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Amsterdam Kanalları görülecek yerler arasındadır. Otele dönüş ve konaklama.

2.GÜN : AMSTERDAM

Kahvaltı. Yarım günlük Marken – Volendam turu (Ekstra). Amsterdam’a dönüş. Serbest zaman (Amsterdam caddelerini, alışveriş merkezlerini gezebilir, Amsterdam kanallarında tekne turlarına katılabilirsiniz). Otelde konaklama.

3.GÜN : AMSTERDAM-BRÜKSEL

Kahvaltı. Brüksel’e varış. Panoramik Brüksel şehir turu ; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Otele varış, konaklama.

4.GÜN : BRÜKSEL – PARİS

Kahvaltı. Otobüsle Paris’e hareket. Güzergah üzerinde olan Brugges turu (Ekstra). Paris’e varış ve şehir turu; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı, Zafer Tak’ı, Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele varış, serbest zaman ve konaklama.

5.GÜN : PARİS

Kahvaltı. Tam günlük tarihi Paris gezisi (Ekstra). Bu gezide tüm Paris bazen yürüyerek, bazen otobüsle baştan başa gezilecektir. Bu gezide göreceğimiz yerlerden bazıları ; Montmarte Ressamlar Tepesi, tekne ile Sein Nehri gezisi ve Eiffel Kulesi. Otele varış, konaklama.

6.GÜN : PARİS

Kahvaltı. Tam günlük Disneyland turu ve eğlence parkı giriş bileti. Otele dönüş, konaklama.

7.GÜN : PARİS – LÜKSEMBURG

Kahvaltı. Lüksemburg’a varış. Şehir turu. Bu turda ; Petrus Vadisi, eski şehir merkezi, Katedral, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Otele dönüş, konaklama.

8.GÜN : LÜKSEMBURG – KÖLN - ANKARA

Kahvaltı. Köln’e varış. Şehir turu ; Gotik Katedrali, Rhein Nehri, alışveriş caddeleri görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Frankfurt Havaalanına transfer ve saat 20:40 ta uçuş. Ankara’ya dönüş.
OTELLER

Paris : Disneylang Kyriad Hotel, 3 gece

Amsterdam : Apollo Almere Otel, 2 gece

Brüksel : İbis airport otel, 1 gece

Lüksemburg : İbis airport otel, 1 gece

EKSTRA TURLAR

Tam günlük Paris turu (80 €) : Bu turda bazen yürüyerek bazen otobüsle tüm Paris baştan başa gezilecektir. Sein Nehri’ndeki tekne turunda, nehirdeki tüm köprülerin altından geçilecek, Paris’in en ünlü binalarını görecek, muhteşem anlar yaşayacaksınız. Eiffel Kulesi’nin ikinci katına çıkarak tüm Paris’i yüksekten izleyeceksiniz. Paris’in en hareketli mahallesine giderek Ressamlar Tepesini göreceksiniz. Ressamlar Tepesi’nde portrenizi yaptırmak ve bir şeyler yemek için serbest zamanınız olacak. Sacre Coeur (Kutsal Kalp) Kilisesini ve bu kilise içinde bulunan dünyanın en büyük mozayiğini görme imkanı bulacaksınız. (Sein Nehri’nde tekne turu ve Eiffel Kulesi’ne çıkış dahil).

Marken&Volendam Turu (60 €) : Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Peynir fabrikasında Hollanda'nın dünyaca ünlü peynirlerinin yapımını görecek ve peynir alışverişi yapabileceksiniz. Ucuz hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise diğer bir ayrıcalığınız. 1955 yılına kadar karayla bağlantısı olmayan Marken Adası’nda ise balıkçıların şirin ve küçük evlerindeki yaşamlarını izleyebilirsiniz.

Bruges Turu (50 € ) : Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarında en iyi korunmuş kentidir. 1000 yıllık geçmişi olan bu kentte; dar sokakları, kanalları, köprüleri, tarihi yapıları, meydanları ile kendinizi Orta Çağda hissedeceksiniz. Bruges, lego görünümlü evleri, değişik tarzda çikolataları ve çok ince işlenmiş dantelleri ile bir aşıklar kentidir.

Toplam ekstra tur ücreti : 190 €
İndirimli ekstra tur ücreti : 145 €
Seyri Alem Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Seyri Alem Turizm sorumlu tutulamaz. Seyri Alem Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Seyri Alem Turizm, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Seyri Alem Turizm sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Seyri Alem Turizm, konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentemizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgelerin getirilmesi gerekmektedir. Hususi pasaport (Yeşil pasaport)a vize uygulanmamaktadır.
Tura Dahil Hizmetler

* Ankara - Düsseldorf, Frankfurt - Ankara ; gidiş-dönüş uçak bileti

* Havalimanı vergileri

* 3 ve 4 yıldızlı otellerde 7 gece konaklama

* Otellerde 7 kahvaltı

* Tam günlük Disneyland turu ve eğlence parkı giriş bileti (90 €)

* Özel otobüslerle tüm transferler.

* Amsterdam-Brüksel-Paris-Lüksemburg-Köln şehir turları

* Zorunlu seyahat sigortası

* 8 gün boyunca Türkçe rehberlik hizmeti


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Ücreti (120 €), (Yeşil pasaporta vize yoktur)

* Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)



* Öğlen ve akşam yemekleri

* Müze ve ören yeri girişleri

* Tam kapsamlı sigorta (Vize alacaklar için zorunludur ; 15 €)

* Kişisel harcamalar

* Bahşişler

Tur Yorumları

Yorum Yok

Yorum Yaz

  • Organizasyon
  • Tur özellikleri
  • Hizmetler
  • Eğlence

SON DAKİKA FIRSATLARI!