Denizli Karahayıt Kaplıca Turu Sabah saat 07:30 da Sıhhiye, Sezenler Caddesinde buluşarak Denizli Karahayıt’a hareket. Keyifli yolculuğumuz sonrasında KARAHAYIT’a varış ve belirlenen yerlerimize yerleşim. Denizli’nin KIRMIZI SU KAPLICASI çok meşhurdur ve su ile gelen şifa olarak anılır. Düzenli banyo olarak kullanıldığında bir çok hastalığa iyi geldiği raporlarla kanıtlanmıştır. Kaplıca; Romatizma, Siyatik, Kireçlenme, Kadın Hastalıları, Cilt […]
Tur tipi: Belirli Tarih Üzerine
Insanların azami sayısı: Sınırsız
Lokasyon: Türkiye, Denizli
Oran:

Tur Programı

Sabah saat 07:30 da Sıhhiye, Sezenler Caddesinde buluşarak Denizli Karahayıt'a hareket. Keyifli yolculuğumuz sonrasında KARAHAYIT'a varış ve belirlenen yerlerimize yerleşim. Denizli'nin KIRMIZI SU KAPLICASI çok meşhurdur ve su ile gelen şifa olarak anılır. Düzenli banyo olarak kullanıldığında bir çok hastalığa iyi geldiği raporlarla kanıtlanmıştır. Kaplıca; Romatizma, Siyatik, Kireçlenme, Kadın Hastalıları, Cilt Hastalıkları, Damar Sertliği, Tansiyona iyi gelir, Kan Basıncını ve Böbrek Taşlarını düşürür. Güzel geçen bir haftalık kaplıca tatilinden sonra Ankara'ya hareket ve keyifli yolculuğumuz sonrasında Ankara'ya dönüş.
Tura Dahil Hizmetler

-Kahvaltılar (Otel tipinde)

-Açık ve Kapalı Havuz (Otel tipinde)

-Banyo - Wc - Buzdolapı - Tv

-Termal Havuz (Oda içerisinde / 150 cm * 150 cm)


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

-Kahvaltılar (Pansiyon tipinde)

-Öğle Yemekleri

-Akşam Yemekleri

-Kişisel Harcamalar

-Programda Belirtilmeyen Gezi ve Harcamalar
Araçlarda, kayıt sırasına göre koltuk yerleşimi yapılmaktadır.
Kesin kayıtlarda yolcularımızdan ön ödeme talep edilebilir.
Rehber veya Acente, hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkını saklı tutar.
Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda, tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.

Tur Yorumları

Yorum Yok

Yorum Yaz

  • Organizasyon
  • Tur özellikleri
  • Hizmetler
  • Eğlence

SON DAKİKA FIRSATLARI!